Wiodący importer
tkanin obiciowych

Długoletnie doświadczenie i gruntowna znajomość branży. Kompleksowe podejście do kontrahenta. Wyprzedzamy potrzeby.

LECH modern fabrics

Wieloletnie doświadczenie, otwartość na trendy i partnerskie podejście do kontrahentów – toLECH modern fabrics cechy, które wyróżniają naszą firmę i pozwalają jej się rozwijać nieprzerwanie od 1979 roku.

Obecnie jesteśmy wiodącym importerem tkanin obiciowych. Dzięki dużemu doświadczeniu i wnikliwej obserwacji trendów, potrafimy nie tylko idealnie dopasować asortyment do potrzeb klientów, ale także doradzić im optymalne rozwiązania. Naszym klientom zapewniamy szeroką dostępność materiałów oraz błyskawiczne dostawy.

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości tkaniny z nowoczesnych materiałów, o modnej kolorystyce i wzornictwie. Innowacyjne podejście do prowadzenia biznesu zaowocowało wprowadzeniem do naszej oferty usługi nadruku tkanin. Nasze możliwości w tym zakresie ogranicza tylko wyobraźnia projektanta.

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję