Najwyższej jakości
tkaniny meblowe

Nowoczesne materiały, modna kolorystka, doskonałe wzornictwo. Indywidualny nadruk tkanin. Wyprzedzamy trendy.

Startuje II edycja TEKSTYLIADY!

Kilkaset zgłoszeń, jeszcze więcej projektów. Tak było za pierwszym razem. Po długich i intensywnych dyskusjach, jury wybrało trzy laureatki, które odebrały nagrody podczas gali na targach SoFab 2015. Tym razem możesz być to Ty. Rozpoczynamy drugą edycję konkursu TEKSTYLIADA. Choć zadanie konkursowe jest takie samo, konkurs ma nieco odświeżoną formę. 

Tym razem w TEKSTYLIADZIE mogą wziąć udział nie tylko młodzi twórcy, ale także i bardziej doświadczeni designerzy. Konkurs ma formułę bardziej otwartą, a jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia! Zwycięzca otrzyma 5000 zł oraz deskę kreślarską, a zaprojektowana przez niego tkanina trafi do naszej stałej oferty. Nagrodzeni zostaną także zdobywcy II i III miejsca (odpowiednio 3000 i 2000 zł).

Zadanie konkursowe polega na stworzeniu wzoru tkaniny meblowej wraz z jej wizualizacją na meblu.

Na Wasze projekty czekamy od 3 października 2016 do 15 stycznia 2017.

Zgłoszenie musi zawierać wypełniony i podpisany FORMULARZ oraz projekt w formacie TIFF wraz z wizualizacją na meblu. Każdy uczestnik może zgłosić dowolną liczbę projektów (wzór wraz z wizualizacją na meblu). Prace konkursowe prosimy przesyłać na adres: konkurs@lech-tkaniny.pl. Pliki większe niż 5 MB prosimy przesyłać za pośrednictwem serwisów typu WeTransfer.

Szczegółowe informacje dotyczące warunków technicznych projektu znajdują się w REGULAMINIE. Udział w konkursie jest jednoznaczny z zaakceptowaniem regulaminu.

Prace konkursowe będą oceniane przez Jury, w skład którego wejdą przedstawiciele marki LECH modern fabrics oraz redaktorzy czołowych mediów branżowych. Jurorzy będą oceniać przede wszystkim kreację artystyczną oraz potencjał wzoru na rynku meblarskim.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas finałowej gali na przyszłorocznej edycji targów Home Decor, która odbędzie się w dniach 14-17 marca 2017.

DOKUMENTY DO POBRANIA:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

REGULAMIN KONKURSU TEKSTYLIADA

II edycja konkursu TEKSTYLIADA - partnerzy

Strona wykorzystuje pliki cookies w celu prawidłowego jej działania oraz korzystania z narzędzi analitycznych, reklamowych i społecznościowych. Szczegóły znajdują się w polityce prywatności. Możesz zarządzać ustawieniami plików cookies, klikając w przycisk "Ustawienia". Ustawienia Rozumiem i akceptuję